Nasze atuty

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, z takim samym zaangażowaniem, bez względu na to czy jest to komputer biznesowy, czy komputer domowy.

Dokonujemy napraw prawie każdego rodzaju uszkodzeń, więc nasi Klienci nie muszą szukać dodatkowych specjalistycznych serwisów zewnętrznych jak to ma miejsce w przypadku napraw dokonywanych przez inne mniej wykwalifikowane firmy.

Nasi Klienci nie muszą przywozić do nas sprzętu, ponieważ to my przyjeżdżamy do nich

Jesteśmy pewni wykonywanych przez nas prac, dlatego na nasze usługi udzielamy gwarancji, która dla Państwa wygody realizowana jest w systemie door- to- door.

  1. Nie pracujemy na akord jak większość dużych serwisów, w których serwisanci maja do naprawy po 10-15 komputerów w ciągu jednego dnia. Dzięki temu mamy znacznie więcej czasu na dokładną analizę diagnozowanego komputera.
  2. Nie wygrzewamy niepotrzebnie płyt głównych, błędne założenie o konieczności stosowania tej metody jako lekarstwa na przypadłość dużych układów typu BGA.
  3. Układy graficzne z wadliwych serii wymieniamy na nowe układy pozbawione wad. Nie wykonujemy usługi ponownego wlutowania tego samego wadliwego układu.
  4. Dysponujemy nowoczesnym renomowanym sprzętem przeznaczonym do reballingu układów BGA , stacją lutowniczą na podczerwień Jovy RE-8500
  5. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie dedykowanym do pracy z elementami elektroniki komputerowej, których proces montażu ściśle jest związany z stosowaniem technologii bezołowiowej.
  6. Posiadamy kompletne stanowisko ESD
  7. Jesteśmy pewni wykonywanych przez nas prac, na nasze usługi udzielamy gwarancji, którą dla Państwa realizujemy w systemie door to door.