Regulamin

 

I Postanowienia ogólne

 1. Sprzedaż internetowa prowadzona przez firmę IT Comp-serwis z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim  Os. Rosochy 39 lok.35 27-400 Ostrowiec św.
 2. Firma IT Comp serwis dokuje sprzedaży na podstawie zamówień drogą elektroniczną. Kupujący wraz z towarem otrzymuje zawsze dokument zakupu w postaci rachunku.
 3. Produkty zamieszczone w dziale handlowym, stanowią ofertę w myśl kodeksu cywilnego. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru. Oferta handlowa dotyczy wyłącznie produktów  mających status „dostępne”
 4. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

 

II Sposób dostawy

 1. Odbiór własny – wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu.
 2. Przesyłka kurierem

Kupujący ponosi koszt dostawy według cennika transportu. Towar będzie wysłany niezwłocznie, po otrzymaniu przez firmę IT Comp-serwis przedpłaty za zamówiony towar  wraz doliczonymi kosztami dostawy. Termin dostawy z przyczyn niezależnych od firmy może zostać wydłużony, o czym klient będzie na bieżąco informowany drogą elektroniczną.

W trakcie odbioru przesyłki należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy w obecności spedytora sporządzić protokół szkody. Należy również natychmiast powiadomić firmę IT Comp-serwis, o zaistniałym fakcie. Jednocześnie pragniemy zapewnić  że dokładamy wszelkich starań, aby zakupiony u nas towar dotarł do Państwa szybko i bezpiecznie.

Wszystkie  przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

 

III Forma płatności

 1. Przelew bankowy. Towar wysyłany jest po wpływie należności na konto firmy IT Comp-serwis , dane do przelewu:

IT Comp –serwis

27-400 Ostrowiec Św.

Os. Rosochy 39/35

PKO BP   08 1020 5558 0000 8102 3042 5942

 1. Gotówką w siedzibie firmy – wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu

W szczególnych przypadkach  firma IT Comp-serwis może odmówić płatności przy odbiorze, prosząc o przedpłatę gotówkową lub przelewem. Dotyczy to zamówień np. za towary o znacznej wartości.

 

IV Warunki i koszty dostawy

 1. W przypadku braku towaru na stanie firma IT Comp-serwis poinformuje o tym kupującego,  określi  termin dostawy lub zaproponuje, o ile to możliwe towar o porównywalnej cenie, parametrach oraz jakości. Kupujący w takiej sytuacji, może zrezygnować z zakupu, czekać na dostawę lub zaakceptować proponowany towar. Swoją decyzję Klient przesyła listownie – drogą elektroniczną. Brak decyzji jest równoznaczny z rezygnacją z zakupu.
 2. Koszt transportu przy przesyłce kurierskiej płatnej przelewem wynosi  18 zł. Koszt dostawy może ulec  zmianie i może być wyższy w przypadku towarów o znacznej wartości  oraz dużej wadze i gabarytach.  W przypadku odbioru osobistego do ceny towaru nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty.

 

V Gwarancja

 1. Na zakupiony towar kupujący otrzymuje gwarancję firmy IT Comp-serwis lub zewnętrzną producenta.
 2. Okres gwarancji jest zgodny z podanym na karcie produktu.
 3. Gwarancja nie wyłącza ani nie ogranicza praw konsumenta wynikających z niezgodności towaru z umową.

 

VI Zwrot towaru

 1. Klientom indywidualnym zgodnie z obowiązującym prawem przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru.
 2. Firma IT Comp-serwis  nie przyjmuje zwrotu rozpakowanego i używanego sprzętu.
 3. Zwracany towar musi być kompletny, z fabrycznym wyposażeniem i opakowaniem.
 4. Nie jest przyjmowany zwrot towaru zakupionego do celów związanych z działalnością gospodarczą.
 5. Zwrot towaru nie może być za pobraniem. Przesyłki odsyłane do firmy IT Comp-serwis za pobraniem, nie będą odbierane.

 

VII  Zdjęcia, Opis towarów, ceny, pomyłki

 1. Zdjęcia produktów nie stanowią elementu opisu technicznego i nie mogą być podstawą do reklamacji z tytułu niezgodności parametrów technicznych. Dotyczy to zwłaszcza zestawów komputerowych, które często prezentowane są na zdjęciach, z przykładowymi monitorami, które należy dokupić osobno.
 2. Informujemy ze dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowości zamieszczonych opisów technicznych.  Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta, a tym samym za pewne rozbieżności które mogą się z tego powodu pojawić.

 

VIII Ochrona danych osobowych

 1. Udostępnianie danych osobowych odbywa się dobrowolnie.
 2. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997r. (tekst jednolity Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926)
 3. Administratorem  danych jest IT Comp-serwis , Os. Rosochy 39 lok.35 27-400 Ostrowiec  Świętokrzyski.